ks. Tomasz Siemieniec - proboszcz parafii Górno od 2023 r.

ks. Tomasz Siemieniec nowym proboszczem naszej parafii

30 marca 2023 r. Biskup Kielecki Jan Piotrowski mianował proboszczem naszej parafii Księdza Tomasza Siemieńca.

Nowo mianowany proboszcz urodził się w 1975 r. Pochodzi z parafii pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pińczowie. Święcenia kapłańskie przyjął w 2000 roku. Jest doktorem habilitowanym teologii oraz Kanonikiem Honorowym Kapituły Miechowskiej.

Nowemu Księdzu Proboszczowi życzymy wszelkich łask Bożych oraz wstawiennictwa Świętych Patronów Tomasza i Wawrzyńca w nowej posłudze.