ks. Tomasz Siemieniec nowym proboszczem naszej parafii

ks. Tomasz Siemieniec - proboszcz parafii Górno od 2023 r.

30 marca 2023 r. Biskup Kielecki Jan Piotrowski mianował proboszczem naszej parafii Księdza Tomasza Siemieńca. Nowo mianowany proboszcz urodził się w 1975 r. Pochodzi z parafii pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Pińczowie. Święcenia kapłańskie przyjął w 2000 roku. Jest doktorem habilitowanym teologii oraz Kanonikiem Honorowym Kapituły Miechowskiej. Nowemu Księdzu Proboszczowi życzymy wszelkich łask Bożych oraz wstawiennictwa Świętych Patronów Tomasza i Wawrzyńca w nowej posłudze.