14 – 20 października

Poniedziałek – 14 października
7.00 1) Walentynę, Bogusława Piotrowskich; zmarłych z rodziny Piotrowskich, Tomczyków – zamówiła rodzina.
        2) Za żyjących i zmarłych braci z Koła Różańcowego Ryszarda Szczepańczyka.

17.00  1) Władysława Stępnia – zamówiła córka.
           2) Za żyjące siostry i ich rodziny oraz zmarłych z Koła Różańcowego Marii Borek.

Wtorek – 15 października, wspomnienie św. Teresy od Jezusa
7.00 1) + Stanisławę, Stanisława Tutajów; zmarłych z rodziny Tutajów, Gawęckich, Czesława, Piotra Białogońskich; Franciszka, Mariannę Sulejów; Czesława, Jadwigę Karysiów; Józefa Stachurskiego –zamówił Józef Tutaj.
        2) Za zmarłe siostry z Koła Różańcowego Teresy Mikołajczyk.

17.00  1) + Krystynę (r.śm.), Tadeusza Zielińskich – zamówiła córka Wiesława.
           2) + Anielę (r.śm.), Józefa, Józefa Grzegolców; Ks. Krzysztofa Pwalika; zmarłych z rodziny Piotrowskich i Grzegolców – zamówiła rodzina.

Środa – 16 października, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
7.00 1) + Stanisława Pabisa; Wiesława Stępnia – zamówił kolega z żoną.
        2) Za żyjące siostry z Kółka Różańcowego Teresy Mikołajczyk.

17.00  1) + Jana (r.śm.), Grzegorza, Łukasza Siciarskich – zamówiła rodzina.
           2) + Jadwigę (w dniu imienin zmarłej), Józefa Bentkowskich; Krzysztofa, Stanisława, Mariannę, Andrzeja, Pawła Bielatów; wszystkich przebywających w czyśćcu – zamówiła rodzina Mochockich.
             Modlitwa w intencji Papieża Franciszka, Radia Maryja, TV TRWAM i Koła Przyjaciół, ofiarodawców z naszej Parafii.

Czwartek  – 17 października, wspomnienie św. Ignacego z Antiochii
7.00 1) Dziękczynna w dniu imienin córki Małgorzaty Furmanek, siostry Ireny z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata życia zakonnego – zamówiła mama.
        2) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla sióstr z Koła Różańcowego Marii Krzysiek.

17.00  1) + Krzysztofa, Antoninę, Antoniego Komisarczyków; Tomasza, Mariannę, Michała, Antoninę, Mariana Siarków; Henryka, Franciszka Wzorków; Stanisława Kubca – zamówiła rodzina.
           2) + Józefa, Zofię, Mariana, Stanisława, Tadeusza, Mieczysława, Barbarę Pyszczyńskich; Michała, Natalię Frąk – zamówiła Maria Frąk.

Piątek –  18 października, święto św. Łukasza-Ewangelisty
7.00
1) + Anielę, Teresę, Stanisława, Antoninę Dudzików; Franciszka Mazurczaków; Antoniego Siarka; Czesława Błaszczyka – zamówił Władysław Dudzik.
        2) Za zmarłe siostry i zmarłych z rodzin – zamówiło Koło Różańcowe Marii Krzysiek.

17.00  1) Dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Barbary Pedrycz z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie na dalsze lata życia z rodziną – zamówiły córki  z rodzinami.
           2) + Janinę (5r.śm.), Marię, Józefa Jończyków; Marię, Józefa Grzegolców; Krzysztofa Fąfarę; Zbigniewa Milcarza; Agnieszkę Piwowar; Piotra, Stanisława Białogońskich – zamówiła Wiesława Białogońska.

Sobota –  19 października
7.00 1) Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Marii Mazurczak z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie na dalsze lata życia z rodziną – zamówiły dzieci.
        2) + Mariana Suleja – zamówiła siostra Zofia z rodziną.

17.00  1) Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Jolanty Siarek z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego  – zamówił mąż z dziećmi.
           2) Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Anny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie na dalsze lata życia – zamówili rodzice z siostrą Wiktorią.

Niedziela – 20 października, XXIX Niedziela Zwykła
8.00
1) + Łukasz Kowalickiego; Władysława Krawczyka – zamówiła rodzina.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00 Różaniec
1) + Pawła Bielata – zamówiła żona z dziećmi.