5-11 SIERPNIA

Poniedziałek – 5 sierpnia
7.00
  1) + Katarzynę, Franciszka, Józefa Strząbałów, Stanisławę Mataninę – zamówiła rodzina Strząbałów.

18.00 1) + Katarzynę, Franciszka Strząbałów, Stanisławę Mataninę, Stanisława, Stanisławę, Małgorzatę, Józefa, Józefę Murawskich –zamówiła Weronika Murawska.

Wtorek – 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego

7.00  1) + Jana, Anielę, Władysława, Mariana Siarków, Józefa, Ewę Aniołów, Mariannę Błaszczyk, Czesława Krzyśka, Łukasza Anioła, Marcina Kraskę – zamówiła Stanisława Anioł.

18.00 1) + Mariana, Mariannę, Stanisława, Józefę, Henryka, Dariusza Koruchów, Józefa, Eugeniusza, Stanisława, Mariannę Krajów, Antoninę Grzywę, Czesława Grzegolca, Stanisława Siarka, za wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu – zamówiła  rodzina.

Środa – 7 sierpnia

7.00  1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla rodzin: Grzegolców, Tomaków, Kuców, Kozłowskich – zamówiła rodzina.

18.00 1) Dziękczynna w dniu imienin, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia dla całej rodziny – zamówił mąż z dziećmi.

Czwartek  – 8 sierpnia – Wspomnienie św. Dominika
7.00  1) + Józefa Moćko – zamówili pracownicy firmy Lyowit.

18.00 1) W 22 rocznicę śmierci + Heleny, Michała Grzegolców, Antoninę, Stanisława Sobczyków, Józefę Bujnowską – zamówił Marian Grzegolec.

2) + Mariana Suleja w 30 dzień od pogrzebu – zamawiają uczestnicy pogrzebu.

Piątek –  9 sierpnia – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
7.00  1) W rocznicę śmierci + Grzegorza, Marka, Władysława Sobierajów – zamówiła Mirosława Sobieraj.

18.00 1) W 12 rocznicę śmierci + Marianny Błaszczyk – zamówiła rodzina.

Sobota –  10 sierpnia –  Uroczystość odpustowa ku czci św. Wawrzyńca diakona i męczennika
8.00
  1) W rocznicę śmierci + Stanisława, Antoniny, Stanisława Kowalczyków, Franciszkę, Józefa, Michała, Józefę, Grzegolców –  zamówiła rodzina Kowalczyków

11.00 1) Za parafian.  Procesja.

15.00 1) Msza święta z sakramentem małżeństwa: Agnieszka Waldon i Przemysław Kwiecień.

18.00 1) + Pawła Bielata – zamówiła żona z dziećmi.

Niedziela – 11 sierpnia, XIX Niedziela Zwykła
8.00
1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelskie łaski na dalsze lata życia w 50 rocznicę urodzin syna Krzysztofa – zamówiła mama.

11.00  1) W intencji parafian.

16.00  1) Dziękczynna w rocznicę urodzin wnuczków: Liwi, Ksawerego Aniołów, w 4rocz. urodzin  Joanny Janik, 1 rocz. urodzin Klary Machul z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie na dalsze lata życia z rodzicami i całą rodziną – zamawiają dziadkowie.