INTENCJE MSZALNE    18 – 24 lutego

Poniedziałek – 18 lutego
7.00  1) + Władysławę Frąk (w 30 dzień od śmierci) – intencja od uczestników pogrzebu.
         2)
+ Bronisławę Scendo – zamówiła firma „Kalia”.

16.00 1) W dniu urodzin + Janiny, Stefana, Marii, Józefa Jończyków; Marię, Józefa Grzegolców; Zbigniewa Milcarza; Krzysztofa Fąfarę; Agnieszkę Piwowar; Piotra, Czesława Białogońskich – zamówiła Wiesława Białogońska z rodziną.

Wtorek – 19 lutego
7.00  1) + Mariannę, Franciszka, Grzegorza Sulejów; Antoniego Morawskiego; Piotra, Czesława Białogońskich; Stanisławę, Stanisława Tutajów – zamówił Józef Sulej.

16.00 1) Dziękczynna w 7 rocznicę urodzin Alicji Skrzyniarz, 9 rocznicę urodzin Wiktora Szczepańczyka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata życia z rodzicami i rodziną – zamówiła rodzina.
          2)
+ Tadeusza, Stanisława, Elżbietę Kuroś – zamówiła rodzina.

Środa – 20 lutego
7.00  1) W 1 rocznicę śmierci Janiny Mazurczak – zamówiła Marianna i Stefan Raczyńscy.
         2)
+ Wiesława Stępnia – zamówili koledzy z Górna.

16.00 1) + Mariannę Sobczyk – zamówił syn Stanisław z rodziną.
          2)
+ Mariannę Siarek – zamówiła rodzina Kwiatkowskich z dziećmi.

Czwartek  – 21 lutego
7.00  1) W rocznicę śmierci Marii Wolna; Stanisławę, Józefa, Annę, Antoniego Grzegolców; Zofię, Józefa, Romana Krzyśków – zamówiła Weronika Krzysiek.
         2)
+ Franciszka Krzyśka – zamówił Mieczysław Haremski z rodziną.

16.00 1) W rocznicę śmierci Stanisława, Mariannę, Józefa Sobierajów; Teresę, Pawła Piotrowskich; Władysława Krzyśka – zamówiła rodzina.

Piątek –  22 lutego, święto katedry św. Piotra
7.00  1) W 3 rocznicę śmierci Moniki Worotyńskiej; Genowefę, Antoniego Sławetów; Stanisławę, Józefa, Jana, Stanisława Dybków – zamówiła rodzina.
         2)
+ Franciszka Krzyśka – zamówił brat cioteczny Stanisław.

16.00 1) + W rocznicę śmierci Antoniego, Józefę Grzegolców; Tomasza, Antoninę, Michała, Mariana, Mariannę, Mariannę Siarków; Krzysztofa Komisarczyka; Michała Kapustę – zamówiła rodzina.

Sobota –  23 lutego, wspomnienie św. Polikarpa
7.00  1) Dziękczynna w rocznicę urodzin Magdaleny, Natalii, Julii Pindral z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie łaski na dalsze lata życia z rodzicami i całą rodziną – zamówili rodzice i dziadkowie z rodzinami.

16.00 1) Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Heleny Mazurczak z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata życia  – zamówiły dzieci z rodzinami.
          2)
W 11 rocznicę śmierci Hanryka, Franciszka Wzorków; Stanisława, Antoninę, Józefa Kubców; Antoniego, Zofię Frąków; Krzysztofa Komisarczyka; Natalię Goszczyńską – zamówiła rodzina.

Niedziela – 24 lutego, VII Niedziela Okresu Zwykłego
8.00
   1) + Jacka, Mariannę, Ewę, Antoniego Stępniów; Ireneusza Scisłowicza; Ewę Stradomską; Stanisława Barana – zamówiła rodzina.
11.00  1) W intencji Parafian.
16.00  1) W 5 rocznicę śmierci Mariana Sobieraja i zmarłych z rodziny – zamówiła Zofia Sobieraj
z rodziną.