INTENCJE MSZALNE  
 29 czerwca – 2 sierpnia


Poniedziałek – 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła         

7.00
1)  + Pawła Bielata (w przypadającym dniu imienin zmarłego) – z. żona z dziećmi.

18.00  1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla sióstr z Koła Różańcowego Teresy Mikołajczyk – z. zelatorka Teresa Mikołaczyk.
Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

Wtorek – 30 czerwca
7.00 1)  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Stefanii Piotrowskiej w 92 rocznicę urodzin – z. Stefania Piotrowska.

18.00  1) O Boże błogosławieństwo dla Piotra, Pawła, Pauliny Białogońskich oraz Magdaleny Pindral – z. rodzice.
Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

Środa  – 1 lipca
7.00 1) + Antoniego Siarka (15r.śm.), zmarłych z rodziny Siarków – z. Stanisława Siarek.

18.00  1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Zuzanny –
z. dziadkowie.

Czwartek   – 2 lipca
7.00 1) + Stanisława (8r. śm.), Mariannę Stąporków; zmarłych z rodziny Stąporków i Siarków – z. córka Helena z rodziną.

18.00  1) + Jadwigę, Krzysztofa Michtów; Zofię, Józefa Widerskich; Zofię Kowalicką – z. rodzina.

Piątek– 3 lipca, święto św. Tomasza-Apostoła
                          I piątek miesiąca
7.00
1) + Stanisława, Krystynę, Stanisława Grzeglców; Jana, Annę, Władysława, Tadeusza, Henryka, Czesława Kobyłeckich; Jana, Marię Grzegolców; Stanisława Krawczyka – z. Józef Grzegolec.

18.00  1) +  Tadeusza Rojka (12r.śm.) – z. syn Stanisław z rodziną.

Sobota–  4 lipca, I sobota miesiąca
7.00 1)  + Helenę (8r.śm.), Józefa Mazurów; Pawła, Krzysztofa, Andrzeja, Mariannę, Stanisława Bielatów; Jadwigę, Józefa Bentkowskich; zmarłych z rodziny Kowalczyków – z. rodzina.

16.00 Msza św. z sakramentem małżeństwa Eweliny Anioł i Piotra Jamrożka.

18.00  1) + Piotra, Zofię, Mariannę, Wincentego, Ewę Stąporków; Adama, Ewę Nogalskich, zmarłych
z rodziny Stąporków, Nogalskich i Mikołajczyków – z. rodzina.

Niedziela – 5 lipca, XIV Niedziela Zwykła
8.00
1) Intencja zamówiona przez Władysława Dudzika – prosimy podać intencję.

11.00  1) W intencji Parafian.                  

16.00 1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Haliny  i Józefa w 35 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – z. małżonkowie.

 
Poniedziałek – 6 lipca, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej        

7.00
1)  Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin Antoniego Seweryna, Kacpra, Michała, z prośbą
o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi – z. babcia.     

18.00  1) + Jana (r.śm.), Danutę Tomczyk; zmarłych z rodziny Tomczyków – z. rodzina.

Wtorek – 7 lipca
7.00 1)  + Jana Mataninę (2r.śm.) – z. rodzina.

18.00  1)  + Henryka Kałużę – z. córka Daria z rodziną.

Środa  – 8 lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli
7.00 1) + Adama, Ewę Strząbałów – z. syn z rodziną.

18.00  1)  + Mariannę Pióro, Helenę Poniewierską – z. Józef Rojek z rodziną.

Czwartek   – 9 lipca
7.00 1) + Siostrę Marię Weronikę Mochocką – z. rodzina.

18.00  1) + Eugeniusza (r.śm.), Mariannę Borków – z. rodzina.

Piątek– 10 lipca
7.00
1) + Mariana Suleja (r.śm.), zmarłych z rodziny Sulejów, Tuzów, Syczów; dusze czyśćcowe –
z. rodzina Sulejów.

18.00  1) + Stanisława (3r.śm.), Józefa Pabisów – z. Zofia Pabis.

Sobota–  11 lipca, święto św. Benedykta
7.00 1)  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Wioletty i Pawła Poniewierskich w 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – z. małżonkowie.

16.00 Msza św. z sakramentem małżeństwa Marty Masloch i Kamila Iwana.

18.00  1) Intencja zamówiona przez rodzinę Mikołajczyków – prosimy podać intencję.

Niedziela – 12 lipca, XV Niedziela Zwykła
8.00
1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Rafała Wzorków 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny – z. rodzina.

11.00  1) W intencji Parafian.
16.00 1) + Zofię, Stanisława Janus; Franciszka, Stanisława, Antoniego, Mariannę Krzyśków –
z. rodzina

Poniedziałek – 13 lipca, wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta
7.00
1)  + Józefa Nogalskiego – z. rodzina Harabinów.  

18.00  1) + Mariannę, Stanisława, Antoniego, Kazimierza Stąporek; Antoninę, Antoniego Siarków –
z. Czesław Stąporek.    

Wtorek – 14 lipca
7.00 1)  + Edwarda Morawskiego – z. siostra Janina z rodziną.

18.00  1) + Stanisława, Mariannę, Józefa, Adama Błaszczyków; Adama, Katarzynę Ryń; Ewę, Jana, Zofię Krawczyków; Karola Filipczaka; Antoniego Grzywę – z. rodzina.

Środa  – 15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury
7.00 1) + Edwarda Morawskiego – z. chrześnica Marzena z rodziną.

18.00  1) + Stanisława, Mariannę, Józefa, Adama Błaszczyków; Katarzynę, Adama Ryń; Ewę, Jana, Zofię Krawczyków; Karola Filipczaka; Antoninę Grzywa – z. rodzina.

Czwartek   – 16 lipca, wspomnienie NMP z Góry Karmel
7.00 1) + Krystynę Matanina – z. Edyta i Czesław Czaja z rodziną.

18.00  1) + Franciszka Strząbałę (41r.śm.), Michała, Jadwigę Strząbałów; Annę, Franciszka, Stanisława, Józefa Toporków – z. rodzina.

Piątek– 17 lipca
7.00
1) + Krystynę Matanina – z. Tomasz Czaja z żoną i bratem Pawłem.

18.00  1) + Franciszka, Marię Białogońskch; Mariannę Sobieraj; zmarłych z rodziny Mazurczaków –
z. Małgorzata z rodziną.

Sobota–  18 lipca
7.00 1)  + Stanisława Grzegolca (10r.śm.), Bogusława Kręcisza (2r.śm.), Jana, Wiktorię Kupis –
z. rodzina.

16.00 Msza św. z sakramentem małżeństwa Anny Kowalickiej i Michała Nowaka.

18.00  1) Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Karoliny Strząbała, z prośbą o Boże błogosławieństwo – z. rodzice.

Niedziela – 19 lipca, XVI Niedziela Zwykła
8.00
1) + Jana, Józefę Maciejców; Antoninę, Stanisławę, Władysława, Juliana, Jana Błaszczyków; Mariannę, Władysława Olejarczyków; Władysława Barana – z. rodzina.

11.00  1) W intencji Parafian.                  

16.00 1) + Marzenę, Stanisława Maciejskich; Genowefę, Józefa, Zygmunta, siostrę Teresę Stańskowskich – z. rodzina.

Poniedziałek – 20 lipca 
7.00
1)  + Tomasza (w przypadającym dniu urodzin zmarłego), Antoninę, Michała, Mariana, Mariannę, Mariannę Siarków; Krzysztofa Komisarczyka; Michała, Anielę Kapusta –
z. rodzina.

18.00  1) + Stanisława Mataninę (23r.śm.) – z. rodzina.  

Wtorek – 21 lipca
7.00 1)  Intencja zamówiona przez Jadwigę Grzegolec – prosimy podać intencję.

18.00  1) +Stanisława Filipczaka; Antoninę, Ignacego Borek; Józefa, Antoninę Filipczaków –
z. Stanisława Filipczak.

Środa  – 22 lipca, wspomnienie św. Marii Magdaleny
7.00 1) + Stanisławę, Stanisława Zarębskich; Mariannę, Stanisława Błaszczyków; Karola Filipczak; Genowefę, Stefana Pabisów; Józefa Zarębskiego; Katarzynę Kraska; Antoninę Grzywa – z. rodzina Zarębskich.

18.00  1) + Tadeusza, Wiktorię, Władysława Karysiów – z. rodzina.

Czwartek   – 23 lipca, wspomnienie św. Brygidy
7.00 1) + Edwarda Pakułę – z. wnuczka Anna z mężem i dziećmi.

18.00  1) + Mariannę, Andrzeja, Franciszka, Andrzeja Białogońskich; Zofię, Romana, Józefa Krzyśków – z. rodzina.

Piątek– 24 lipca, wspomnienie św. Kingi
7.00
1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Antoniego w 1 rocznicę urodzin, o Boże błogosławieństwo dla Moniki i Sebastiana w 1 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa oraz
o zdrowie dla Aleksandra – z. rodzina.

18.00  1) + Tadeusza Mazurczaka (6r.śm.), zmarłych z rodziny Mazurczaków i Białogońskich oraz Biskupskich; Andrzeja, Mariannę Białogońskich; Andrzeja, Franciszka Białogogońskich – z. rodzina.

Sobota–  25 lipca, święto św. Jakuba-Apostoła
7.00 1)  + Tadeusza Mazurczaka (r.śm.) – z. mama z córkami i ich rodzinami

7.30 1) W intencji zmarłych z rodziny Bąków i Błaszczyków – z. rodzina.

18.00  1) + Krzysztofa (w dniu imienin zmarłego), Antoninę, Antoniego, Władysława, Mariana Komisarczyków; Antoninę, Tomasza, Mariannę, Michała, Mariannę Siarków –
z. rodzina.

Niedziela – 26 lipca, XVII Niedziela Zwykła
8.00
1) + Stefanię (27r.śm.), Antoniego, Mariana Jamrożków; Stanisława, Mariannę, Franciszka Białogońskich, dusze czyśćcowe – z. Danuta Białogońska.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00 1) Pawła Bielata – z. żona z dziećmi.

Poniedziałek – 27 lipca 
7.00
1)  + Stanisława Grzegolca – z. siostra Zofia z mężem.

18.00  1) + Mariannę, Stanisława Borków; Anielę, Józefa, Antoninę Mańków; Józefa Pedrycza –
z. rodzina Mańków.

Wtorek – 28 lipca
7.00 1)  + Stanisława Grzegolca – z. żona Agnieszka z córkami.

18.00  1) O Boże błogosławieństwo dla Józefa Białogońskiego i Seweryna Pindrala z racji urodzin –
z. Wiesława Białogońska z wnuczkami.

Środa  – 29 lipca
7.00 1) + Edwarda Morawsiego – z. siostra Zofia z rodziną.

18.00  1) Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Natalii Cedro – z. dziadkowie.

Czwartek   – 30 lipca
7.00 1) + Krystynę Matanina – z. chrzestna  z Radlina, z rodziną.

18.00  1) + Czesławę (r.śm.), Jakuba Stępień; Zofię Górecką – z. rodzina.

Piątek– 31 lipca
7.00
1) + Edwarda Morawskiego – z. brat Stanisław z rodziną.

18.00  1) + Władysława Olejarczyka; Władysława Mochockiego – z. rodzina.

Sobota–  1 sierpnia
7.00 1)  + Stanisława Grzegolca – z. siostra Anna z mężem i dziećmi.

17.30  1) Dziękczynna  18 rocznicę urodzin Julii Cedro, 12 rocznicę urodzin Antoniego; 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Agnieszki i Janusza Cedro – z. dziadkowie i rodzice.

18.00  1) + Zofię, Józefa Nogalskich – z. dzieci z rodzinami.

Niedziela – 2 sierpnia, XVIII Niedziela Zwykła
8.00
1) + Mariannę Pióro (2r.śm.), Józefa Pióro (27r.śm.) – z, wnuczek Piotr z rodziną.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00 1) + Michała Olejarczyka – z. rodzina.