17 -23 czerwca

Poniedziałek – 17 czerwca, wspomnienie św. Brata Alberta
7.00  1) Dziękczynna w 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Danuty i Edwarda Zarębskich,
z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego
i rodzinnego – zamówiły dzieci  z rodzinami.
         2) + Piotra Kołodziejskiego – zamówiła rodzina.

18.00 1) Dziękczynna w 3 rocznicę urodzin Nikoli Siarek, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, zdrowie na dalsze lata życia z rodzicami i bliskimi – zamówili rodzice i dziadkowie.

Wtorek – 18 czerwca
7.00  1) + Adama, Katarzynę Ryń; Stanisława, Mariannę, Adama, Józefę Błaszczyków; Karola Filipczaka; Ewę, Jana, Zofię Krawczyków; Antoninę Grzywa – zamówiła rodzina
         2) + Józefa Moćko – zamówił a Janina Kędzierska z rodziną.

18.00 1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, zdrowie dla rodzin
i zachowanie ich dobytku od wszelkich nieszczęść – intencja z racji poświęcenia pól Górno Parcele.
          2) + Krystynę Papis; Antoninę, Antoniego, Stanisława Tomczyków; Natalię, Czesława, Józefa, Józefę Żółkowskich – zamówiła rodzina.

Środa – 19 czerwca, wspomnienie św. Romualda
7.00  1) + Józefa (3r.), Mariannę, Zygmunta Błaszczyków – zamówiła rodzina.

8.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

18.00 1) + Franciszka (51r.), Annę, Stanisława, Józefa Toporków; Franciszkę, Michała, Jadwigę Strząbałów – zamówiła rodzina.
Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
Spotkanie Dzieci komunijnych i rocznicowych przed uroczystością Bożego Ciała.

Czwartek  – 20 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
8.00  1) + Helenę, Piotra, Marię Krzyśków; Antoniego, Marię Grzegolców; Antoninę, Józefa Malinowskich; Jana Borka – zamówił Józef Krzysiek.

11.00 W intencji Parafian.
          Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy.

16.00 1) + Mariannę Borek – zamówiła wnuczka Paulina z rodziną.

Piątek –  21 czerwca, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
7.00  1) + Czesława (16r.), Piotra, Mariannę, Józefa, Antonię Krzyśków – zamówiła Franciszka Krzysiek.
         2) + Józefa Moćko – zamówił Stanisław Kędzierski z rodziną.

18.00 1) Dziękczynna w 8 rocznicę urodzin Karoliny Dybka z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę Maryi, zdrowie na dalsze lata życia z rodzicami i bliskimi – zamówiła babcia.
          2) + Mariannę, Mariannę, Antoninę, Michała, Mariana, Tomasza Siarków; Krzysztofa Komisarczyka; Zofię, Jana, Helenę, Teodozję, Stanisława Stępniów; Stefana, Mariannę Perczaków – zamówiła rodzina Siarków.
Nabożeństwo do Serca Pana JezusaSobota –  22 czerwca
7.00  1) + Tadeusza Mazurczaka – zamówiła córka.
         2) + Józefa Moćko – zamówiły siostry: Krystyna, Teresa, Elżbieta.

18.00 1) + Andrzeja Białogońskiego – zamówiła córka Ewelina.
          2) + Czesława (3r.), Stanisławę, Stanisława Grzegolców; Stefana, Krystynę, Mariusza Kaczmarczyków; Genowefę Wojciechowską – zamówiła rodzina.

Niedziela – 23 czerwca, XII Niedziela Zwykła
1) + Henryka Wzorka; Stanisława Kubca – zamówiła córka Emilia.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00  Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
1) + Czesława (5r.), Teofila, Bogusława Stąporów; Antoninę, Józefa Pióro; Janinę Cedro; Andrzeja Stępnia; zmarłych przebywających w czyśćcu – zamówiła Danuta Stąpór.