15 – 21 października

Poniedziałek – 15 października, wspomnienie św. Teresy od Jezusa
7.00  1) W 1 rocznicę śmierci + Adama Cedzyńskiego – zamówiła siostra Emilia.

17.00 1) + Krystynę, Tadeusza, Wojciecha Zielińskich – zamówiła rodzina.
          2) W rocznicę śmierci + Józefy, Kazimierza, Michała, Władysławę, Czesława Nogalskich; Jana, Janinę, Stanisława, Jana, Mariana Papisów; zmarłych z rodziny Papisów i Nogalskich – zamówiła Józefa Papis.

Wtorek – 16 października, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
                                              40 rocznica wyboru Jana Pawła II
7.00
  1) + Krzysztofa, Antoninę, Antoniego Komisarczyków; Tomasza, Michała, Mariannę, Antoninę, Mariana Siarków; Henryka, Franciszka Wzorków; Stanisława Kubca – zamówiła rodzina.

17.00 1) W dniu imienin zmarłej Jadwigi i Józefa Bentkowskich; przebywających w czyśćcu – zamówiła rodzina Mochockich.
          2) W rocnzicę śmierci + Grzegorza, Łukasza, Jana Siciarskich – zamówiła rodzina
 Intencja dziękczynna w 40 rocznicę wyboru Jana Pawła II, w intencji TV Trwam, Radia Maryja; za koło przyjaciół i ofiarodawców z naszej parafii, o dary Ducha Świętego dla Papieża Franciszka.

Środa– 17 października, wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego
7.00
  1) Dziękczynna w dniu imienin Małgorzaty Furmanek i siostry Ireny z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski w dalszej realizacji powołania zakonnego – zamówiła mama.

17.00 1) Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Haliny, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówił mąż z dziećmi.
          2) + Ewę, Józefa, Łukasza Aniołów; Franciszkę, Józefa, Andrzeja, Mariannę Błaszczyków – zamówiła rodzina.

Czwartek  – 18 października, święto św. Łukasza Ewangelisty
7.00
  1) W 2 rocznicę śmierci + Stanisława, Sławomira Krawczyków; Andrzeja Sławetę; Józefa, Stanisława Krawczyków; Józefa Grzegolca – zamówiła Anna Krawczyk.

17.00 1) + Tadeusza Rojka, Mariannę, Stanisława Stąporków – zamówiła wnuczka.
          2) W 20 rocznicę śmierci + Tadeusza, Stanisława, Mirosława Rubaków – zamówiła rodzina Rubaków.

Piątek –  19 października
7.00  1) + Anielę, Stanisława Dudzików – zamówiła rodzina.

17.00 1) Stanisławę, Stanisława, Antoniego Stępniów; Weronikę, Mariannę Szlufików – zamówiła rodzina.
          2) W 30. dzień od pogrzebu + Stanisława Gila – intencja od uczestników pogrzebu.

Sobota–  20 października, wspomnienie św. Jana Kantego
7.00
  1) + Stanisława Grzegolca (z racji imienin zmarłego) – zamówiła żona z dziećmi.

17.00 1) W rocznicę śmierci + Łukasza Kowalickiego – zamówiła rodizna.

Niedziela – 21 października, XXIX Niedziela Zwykła
8.00
   1) + Józefa, Władysława Franciszkę Rachwalskich; Eugeniusza, Jana, Katarzynę, Stanisława, Józefa, Stanisława Pabisów; Ludwikę Czapską – zamówiła Irena Pabis.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00  1) +
Edwarda Brzyśkiewicza – zamówiła żona z dziećmi.