10 – 16 grudnia

Poniedziałek – 10 grudnia
7.00  1) + Józefa, Stanisława Białków; Mariannę, Stanisława Sobierajów; Mariana Siarka – zamówiła rodzina.

16.00 1) Dziękczynna w 40 rocznicę urodzin Kamili z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie łaski na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówili rodzice.

Wtorek – 11 grudnia
7.00  1) Dziękczynna przez pośrednictwo Maryi za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie na dalsze lata życia z racji 80 rocznicy urodzin Danuty Białogońskiej – zamówiły dzieci.
          2)
+ Mariannę, Franciszka, Jakuba, Mariannę, Antoniego Filipczaków – zamówił Piotr Mazurczak z rodzicami.

10:30 Msza św. pogrzebowa w intencji zmarłego Franciszka Krzyśka.

16.00 1) + Jana Nogalskiego – zamówiła rodzina Synowców i Mochockich.
          2) +
Stanisława Kałużę – zamówiła Maria i Henryk Mazurowie z Bielin.

Środa – 12 grudnia
7.00  1) + Stanisława, Zofię, Mariannę, Zofię Zychów – zamówiła Stefania Piotrowska.
         2)
+ Stanisławę Matanina – zamówiła rodzina Zacharskich z Masłowa.

16.00 1) + Stanisława, Mirosława, Marię, Józefa Scendo; Franciszkę, Józefa Szczepańczyków; Franciszka Tomczyka; zmarłych z rodziny Szczepańczyków, Solowiczów, Forysiów, Januchtów – zamówiła Bronisława Scendo.
          2)
+ Jana Nogalskiego – zamówiła rodzina Sikorów.

Czwartek  – 13 grudnia
7.00  1) + Edwarda Kubca – zamówiła rodzina.
         2)
+ Stanisławę Matanina – zamówił Mieczysław Bandrowski z rodziną, z Masłowa.

16.00 1) W rocznicę śmierci Franciszka Tomczyka; Stanisława Scendo; Helenę Krzysiek; zmarłych
z rodziny Zielonków, Malinowskich, Grzegolców – zamówiła rodzina.
          2)
+ Stanisława Kałużę – zamówiła Jadwiga i Stanisław Wójcik z Bielin.

Piątek –  14 grudnia, wspomnienie św. Jana od Krzyża
7.00  1) + Mariannę, Stanisława, Eugeniusza Zarębskich; Antoninę, Michała, Mariannę, Tomasza, Mariannę, Mariannę Siarków; Krzysztofa Komisarczyka; Stanisławę Matanina  – zamówiła rodzina.
         2)
+ Franciszka Siarka – zamówił syn Józef z rodziną.

16.00 1) W rocznicę śmierci Józefy, Stanisława Sikorów; Józefa, Stanisława, Agnieszkę Mazurczaków – zamówiła Aniela Mazurczak.
          2)
W 17 rocznicę śmierci Władysława, Ks. Michała, Jana, Antoninę Sobierajów; Jadwigę, Franciszkę Strząbałów; Mariannę, Władysława, Jana, Józefa Rojków; Józefę, Stanisława Białków – zamówiła Józefa Sobieraj.

Sobota –  15 grudnia
7.00  1) + Stanisławę Matanina – zamówiła rodzina Jończyków, Sobeckich, Bandrowskich z Masłowa.

16.00 1) Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Wojciecha Białogońskiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie łaski na dalsze lata życia z rodzicami i bliskimi – zamówili dziadkowie.

Niedziela – 16 grudnia, III Niedziela Adwentu – Gaudete
8.00
   1) W rocznicę śmierci Adama i Katarzyny Ryniów – zamówił syn Sławomir z rodziną.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00  1) + Adama, Antoninę, Krystynę, Jarosława Karysiów – zamówiła rodzina.