INTENCJE MSZALNE    23 – 28 kwietnia

Wtorek – 23 kwietnia
7.00  1) + Władysława, Edwarda, Jarosława, Mariannę, Jana Krawczyków; Jadwigę Opas – zamówiła Genowefa Krawczyk.
         2) + Krystynę Sobieraj – zamówił zakład pogrzebowy „Wrzos”.

17.00 1) + Władysława (rocz. śm.), Grzegorza, Marka, Mariannę, Józefa Sobierajów – zamówiła Mirosława Sobieraj.
          2) + Władysławę Frąk – zamówiła synowa Danuta Frąk.

Środa – 24 kwietnia
7.00  1) + Stanisława Gila – zamówił brat Grzegorz.
         2) + Krystynę Sobieraj – zamówiło Koło Różańcowe Jadwigi Grzegolec.

17.00 1) + Mariannę Siarek – zamówiła Marianna Stąporek.
          2) Władysławę Frąk – zamówiła wnuczka Urszula Kowalczyk z rodziną.

Czwartek  – 25 kwietnia
7.00  1) + Annę (rocz. śm.), Franciszka, Stanisława, Józefa Toporków; Leszka Krawczyka – zamówiła rodzina.
         2) + Krystynę Sobieraj – zamówiła Mirosława Sobieraj.

17.00 1) + Eugeniusza, Mieczysława Krajów; Stanisława Siarka; Stanisława Gila; Leszka Szramskiego; wszystkich przebywających w czyśćcu – zamówiła rodzina Krajów.
          2) + Władysławę Frąk – zamówiła Marianna Janus ze Skorzeszyc.

Piątek –  26 kwietnia
7.00  1) + Annę (14r. śm.), Franciszka, Stanisława, Józefa Toporków; Franciszkę, Michała, Jadwigę Strząbałów – zamówiła rodzina.
         2) + Krystynę Sobieraj – zamówili swatowie Filipczakowie.

17.00 1) + Zofię Kaleta (6r. śm.), Stanisława Białogońskiego – zamówiła córka Barbara z rodziną.
          2) Mariannę Siarek – zamówiło Koło Różańcowe Teresy Mikołajczyk.

Sobota –  27 kwietnia
7.00  1) + Jana (rocz. śm.), Anielę, Józefa, Stanisława, Roberta Mikołajczyków; Jadwigę, Józefa Bentkowskich; zmarłych z rodziny Bielatów – zamówiła rodzina.
         2) + Krystynę Sobieraj – zamówiła Krystyna i Stefan Mochoccy.

17.00 1) Dziękczynna w 20 rocznicę urodzin Anny Kluzek, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi na dalsze lata życia – zamówili rodzice.

Niedziela – 28 kwietnia,  Niedziela Miłosierdzia Bożego
8.00
   1) + Stanisława, Zofię, Bronisława, Jerzego, Stefana, Mirosława Ozgów; Józefa, Władysława, Franciszkę Rachwalskich; Eugeniusza Pabisa – zamówiła Janina Rachwalska.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00  1) Dziękczynna w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Doroty i Dariusza Kot, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi na dalsze lata życia – zamówiły dzieci.