Życzenia dla wszystkich Parafian i Gości

Drodzy Parafianie i przybyli Goście!

Treścią Świąt Bożego Narodzenia jest bliskość Boga. Święty Jan Ewangelista zrelacjonował to krótko: „Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami”. Słowo Boga- „Jezus Chrystus” –  zamieszkało pośród nas. Bóg okazał nam ogrom życzliwości.

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego życzę Wam pokoju Chrystusowego, zdrowia i spełnienia marzeń.

Życzę Wam, aby Nowonarodzone Dziecię
obudziło w nas to, co jeszcze uśpione,
ożywiło to, co już martwe;

niech światło Ewangelii
prowadzi nas przez życie do wieczności.

Bądźcie gorliwymi chrześcijanami, szanującymi się małżonkami, dbajcie o sąsiedzką zgodę, cieszcie się zdrowiem, o które dbajcie i o które się módlcie. Rodziny Wasze niech się staną najpiękniejszym Betlejem – domem chleba i miłości.

Niech nadchodzący nowy rok 2023 przyniesie Wam jak najwięcej łask bożych.

Szczęść WAM Boże
Ks. Proboszcz Marek