Wakacyjny odpoczynek w Betanii

Diecezjalny Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowego BETANIA w Rabce-Zdroju zaprasza osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane oraz księży i osoby życia konsekrowanego.

Przyjedź i odpocznij nieco!!! Zregeneruj się duchowo i fizycznie w pięknie górskiej – gorczańskiej przyrody. Zaplanuj swój tegoroczny wypoczynek w Rabce-Zdroju!

– Możliwość rezerwacji samych noclegów, jak również wraz ze smacznym, domowym wyżywieniem.

– Możliwość korzystania z kaplicy.

– Duży ogród do spacerów, miejsce na ognisko, boisko do siatkówki itp.

– Możliwość spacerów po parku zdrojowym, bulwarach (10 min drogi do parku), tężnie i inne atrakcje.

Zadzwoń i zarezerwuj swój pobyt:
tel. 500-210-293
18-267-76-85