Warning: Undefined array key "options" in /usr/home/idav-make-net/domains/parafia-gorno.pl/public_html/wp-content/plugins/pro-elements/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 11:00, 16:00

Dni powszednie:
16:00 (listopad – marzec),
17:00 (kwiecień, wrzesień – październik),
18:00 (maj – sierpień)

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna 30 min po każdej Mszy Świętej.

Spotkanie przy grillu

W słoneczny, październikowy dzień (21 października) na placu parafialnym miało miejsce spotkanie integracyjne grupy ministrantów i scholi parafialnej. Pomysł zorganizowania poparł Ksiądz Proboszcz naszej Parafii, a chęć pomocy wyrazili wikariusz ksiądz Sebastian i katechetka Pani Jolanta. Aby spotkanie mogło się odbyć niezbędna była pomoc Rodziców, którzy zadbali o przygotowanie poczęstunku i bezpieczeństwo dzieci. Podczas wspólnego grillowania był czas na podjęcie wielu ciekawych i inspirujących tematów. Dzieci mogły się bliżej poznać, porozmawiać i co ważne wspólnie spędzić miło czas. Atmosfera wspólnego przebywania będzie zapewne zachętą do powiększenia grona ministrantów i członków scholi (TM)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.