Warning: Undefined array key "options" in /usr/home/idav-make-net/domains/parafia-gorno.pl/public_html/wp-content/plugins/pro-elements/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 11:00, 16:00

Dni powszednie:
16:00 (listopad – marzec),
17:00 (kwiecień, wrzesień – październik),
18:00 (maj – sierpień)

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna 30 min po każdej Mszy Świętej.

Rekolekcje biblijne on-line

Centrum Modlitwy i Ewangelizacji „św. Pawła” w Kielcach, zaprasza do udziału w rekolekcjach on-line:

Temat: Eucharystia w Emaus (Łk 24,13-35)

My, chrześcijanie, w każdą niedzielę (dzień Pański) podczas sprawowanej liturgii Eucharystii – podobnie jak dwaj uczniowie z Emaus – uświadamiamy sobie: że jesteśmy grzesznikami, którym Pan nieustannie przebacza niewierności i zdrady; że kroczymy drogą życia, która zazwyczaj jest niezwykle trudna do pokonania, gdy brakuje nadziei; że jesteśmy pielgrzymami, którzy potrzebują Jezusa Chrystusa, Słowa życia i Chleba życia, dzielonego z innymi, aby przezwyciężyć smutek i posmakować komunii.

„Drogą do Emaus” kroczy każdy z nas, poszukując sensu życia i niosąc swoje życiowe rozczarowania, które zasmucają serce. Na tej drodze Jezus Zmartwychwstały, Przychodzący, idzie z nami, ofiarując nam słowo nadziei.  To właśnie pragniemy przeżyć podczas naszych rekolekcji. Będziemy rozważać i wyjaśniać Słowo Boże, które otwiera oczy i pozwala „po Bożemu” spojrzeć na rzeczywistość własną i świata (przemiana umysłu); nawraca serca ku naśladowaniu Jezusa Chrystusa (zmiana kierunku drogi) i uzdalnia do świadectwa w Kościele i świecie (misja)…

Termin: 13-18 lipca 2020 r.

Program:

  • Poniedziałek – sobota: godz. 19.30 – 21.00.

Spotkania rekolekcyjne będą prowadzone w formie wideo-konferencji, dla zamkniętej grupy osób, za pomocą prostego w obsłudze programu Zoom.

Aby uczestniczyć w proponowanych rekolekcjach, należy:

  1. Wysłać zgłoszenie, wypełniając formularz znajdujący się poniżej;
  2. Zadzwonić pod nr telefonu 606 124 328, w godz. 12.00 – 14.00, aby upewnić się, że zostało się przyjętym;
  3. Po potwierdzeniu przyjęcia na rekolekcje on-line, na adres mailowy zostanie wysłany link z instrukcją, aby zalogować się do wirtualnej sali, w której będą odbywały się spotkania.

Do uczestnictwa w wideo-konferencji można korzystać z komputera i innych urządzeń mobilnych, takich jak: tablety, telefony z dostępem do sieci (iOS, Android).

Aby wziąć udział w kosztach organizacyjnych, wesprzeć nasze życie oraz dzieła modlitwy i ewangelizacji realizowane przez Wspólnotę „Koinonia Św. Pawła” w Kielcach, możesz złożyć dobrowolną ofiarę, za którą będziemy wdzięczni. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.