Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 11:00, 16:00

Dni powszednie:
16:00 (listopad – marzec),
17:00 (kwiecień, wrzesień – październik),
18:00 (maj – sierpień)

Kancelaria parafialna

Kancelaria czynna 30 min po każdej Mszy Świętej.

Orszak Trzech Króli przeszedł przez Górno

,,W Jasełkach leży „. Pod takim hasłem w tym roku AD 2024 odbywały się w całej Polsce Orszaki Trzech Króli. Nasza wspólnota parafialna także włączyła się w to wydarzenie. Z trzech stron Górna parafianie w asyście Trzech Mędrców udali się do naszej świątyni by oddać pokłon Świętej Rodzinie z malutkim Jezusem. W orszaku nie zabrakło małych i dużych królów, aniołków i pastuszków. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej pięknej uroczystości. (TM)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.