Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela Zwykła (30.06.2024)

1. Trwają wakacje. Pamiętajmy w tym czasie o praktykach religijnych. Weźmy pod uwagę, że w niedziele wakacyjne nie zawsze może dwóch księży, stąd mogą być trudności ze spowiedzią. Lepiej skorzystać ze spowiedzi przed mszami w dni powszednie.
  2. W tym tygodniu: w środę spotkanie Róż Różańcowych – o 17.00; piątek to I piątek miesiąca. Spowiedź od 16.15. Po nabożeństwie spotkanie biblijne w kościele – ok. 17.40. Sobota – I sobota miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po mszy św. o 7.00. Do chorych wyjadę ok. 9.00. Przyszła niedziela – I niedziela miesiąca. O 11.20 różaniec prowadzony przez ADŚ
  3. Bóg zapłać za materialną troskę o parafię. W ubiegłym tygodniu wpłynęła ofiara od nowożeńców – 200 zł i jedna ofiara anonimowa – 200 zł. W ubiegłym tygodniu dokończono prace ziemne wokół plebanii – koszt 4000. Odebraliśmy też nowe stroje dla ministrantów. W przyszłą niedzielę nasza taca gospodarcza.
  4. Wczorajszym nowożeńcom dziękujemy za kwiaty do świątyni.
  5. Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 27 lipca 2024 r. Wyjazd o 5.30 z parkingu obok kościoła w Górnie. Zapisy u p. Rozalii Białogońskiej i w zakrystii.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła grupie ze Świętokrzyskiej od Ewy Stąpór do Łucji Mazurczak. Były 4 osoby, złożono ofiarę 100 zł. Za tydzień o 9.00 zapraszamy grupę od Janiny Rachwalskiej do Wioletty Stąporek (ul. Świętokrzyska).
  7. Pod chórem można nabyć prasę katolicką.
  8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Franciszka Błaszczyka RIP
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.