Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła (9.06.2024)

1. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po mszy św. o 17.00, w niedziele i uroczystości po mszy popołudniowej o 16.00
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Oktawy Bożego Ciała: dziękujemy przygotowującym ołtarze, dzieciom sypiącym kwiaty, p. Ryszardowi, służbie liturgicznej, chórowi.
  3. W tym tygodniu. W najbliższy czwartek o 19,30 Nabożeństwo Fatimskie.
  4. Dzieci, które mają komplet pierwszych piątków miesiąca proszę o przekazanie mi książeczek z podpisami. Mamy także kilka nowych książeczek dla dzieci, które chciałyby rozpocząć tę praktykę. Proszę także o dostarczenie plansz z naklejkami za nabożeństwa majowe.
  5. Wczoraj 8 czerwca, w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Morawicy, odbyło się Diecezjalne Spotkanie Apostolatu Maryjnego – Stowarzyszenia Cudownego Medalika. Z naszej parafii były 4 osoby.
  6. Za tydzień po mszy świętej o 10.00 będzie spotkanie z młodzieżą i rodzicami obecnej klasy VII, czyli tej, która za rok we wrześniu przyjmie sakrament bierzmowania.
  7. Bóg zapłać za materialną troskę o parafię.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła grupie ze Świętokrzyskiej od Krystyny Mochockiej do Renaty Filipczak. Było 10 osób, złożono ofiarę 200 zł. Za tydzień w sobotę zapraszamy kolejną grupę ze Świętokrzyskiej: od Barbary Białogońskiej do Bronisławy Krawczyk.
  9. Pod chórem można nabyć prasę katolicką.
  10. W ubiegłym tygodniu do Pana odszedł śp. Zygmunt Sulej, z parafii Skorzeszyce, pochowany na naszym cmentarzu. RIP
  11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.