Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła (19.11.2023)

1. Listopad to miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Nadal możemy zgłaszać naszych zmarłych do modlitwy wspominkowej. Gdyby pojawiły się jakieś nieścisłości w wyczytywanych imionach proszę o kontakt.
  2. W nadchodzącym tygodniu: w czwartek Godzina Święta o 19.00. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla. Za dwa tygodnie zaczynamy Adwent. Rekolekcje adwentowe będą w dniach 2-4 grudnia. Spowiedź 4 grudnia – przy okazji odpustu.
  3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła kolejnej grupie ze Świętokrzyskiej od Krystyny Sobieraj do Franciszki Grzegolec. Było 6 osób, złożono ofiarę 360 zł. Za tydzień w sobotę zapraszamy następną grupę ze Świętokrzyskiej – od Teresy Sobczyk do Haliny Siarek.
  4. Prasa katolicka – jest do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny. Można także nabywać kalendarze misyjne (7 zł).
  5. Bóg zapłać za materialną troskę o parafię. W ubiegłym tygodniu złożono następujące ofiary: Danuta Grzegolec – 100; Helena Błaszczyk – 100; 2 ofiary anonimowe – po 200 zł.
  6. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana Roman Zielonka.
  7. Solenizantom oraz jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i świętych patronów.