Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła (12.11.2023)

1. Listopad to miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Nadal możemy zgłaszać naszych zmarłych do modlitwy wypominkowej. Gdyby pojawiły się jakieś nieścisłości w wyczytywanych imionach proszę o kontakt.
  2. Dziękuję za przygotowanie uroczystości Święta Niepodległości. Dziękuje panu Wójtowi i pracownikom GOK za wystrój kościoła. Dziękuję Strażakom, orkiestrze, chórowi za oprawę uroczystości.
  3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła kolejnej grupie ze Świętokrzyskiej – od Bronisławy Morawskiej do Kazimiery Siciarskiej – było 9 osób, złożono ofiarę 290 zł. Za tydzień w sobotę zapraszamy następną grupę: od Krystyny Sobieraj do Franciszki Grzegolec
  4. Prasa katolicka – jest do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny. Można także nabywać kalendarze misyjne (7 zł).
  5. Bóg zapłać za materialną troskę o parafię. W ubiegłym tygodniu była jedna ofiara: od rodziny Stępniów – 100. We wtorek po mszy świętej wieczornej w GOK-u będzie spotkanie na temat gospodarczego rozwoju parafii.
  6. Solenizantom oraz jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i świętych patronów.