Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna (21.04.2024)

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która inauguruje w naszym kraju Tydzień modlitw o Powołania
  2. W nadchodzącym tygodniu: we wtorek uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski; w czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  3. W przyszłą sobotę o 9.00 przymiarka strojów komunijnych na plebanii
  4. Dziękuję strażakom i ministrantom za pomoc przy sprzątaniu dekoracji wielkanocnej.
  5. Wraz z końcem kwietnia kończy się czas czytania wypominek półrocznych. Można je przedłużyć w zakrystii.
  6. Dziękuję sprzątającym świątynię. Z grupy z ul. Targowej (od Zofii Morawskiej do Jadwigi Sterny) było 5 osób, złożono ofiarę 160 zł. Za tydzień zapraszam kolejną grupę z ulicy Targowej (od Agnieszki Sobczyk do Wiesławy Dziekańskiej).
  7. Pod chórem można nabyć prasę katolicką (Niedziela, Gość Niedzielny, Gość Niedzielny Historia, Trwajcie w miłości).
  8. Bóg zapłać za materialną troskę o parafię. W ubiegłym tygodniu firma Tomclean wykonała rewitalizację posadzki w głównej części kościoła. Koszt prac 15 000 zł. Chcemy utrzymać efekt tej rewitalizacji dlatego planujemy zakup specjalnego urządzenia sprzątającego.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.