Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna (14.04.2024)

1. Dziś Niedziela Biblijna, która inauguruje w naszym kraju Tydzień Biblijny.
  2. Dziś po mszy św. o 10.00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych
  3. W nadchodzącym tygodniu: w czwartek o 19.00 Godzina Święta.
  4. Wraz z końcem kwietnia kończy się czas czytania wypominek półrocznych. Można je przedłużyć w zakrystii.
  5. Dziękuję sprzątającym świątynię. Z grupy z ul Targowej (od Urszuli Koruch do Sylwii Grzegolec) było12 osób, złożono ofiarę 240 zł. Na jutro na 18.00 zapraszam chętnych do pomocy w uprzątnięciu dekoracji wielkanocnej, zaś w sobotę do sprzątania zapraszam kolejną grupę z ulicy Targowej (od Zofii Morawskiej do Jadwigi Sterny).
  6. Pod chórem można nabyć prasę katolicką (Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Trwajcie w miłości).
  7. Do puszki na dzieła Caritas zebraliśmy 988 zł.
  8. Bóg zapłać za materialną troskę o parafię. Ostatnio zakupiliśmy kosę spalinową Stihl oraz materiały eksploatacyjne do kosy oraz do kosiarki. Koszt 2500 zł. Najbliższe plany związane z tacami gospodarczymi to: zakup odkurzacza przemysłowego; zakup komputera do kancelarii parafialnej oraz programu komputerowego do obsługi parafii. O szczegółach poinformujemy. Dokończenie renowacji posadzki zaplanowane jest w najbliższym tygodniu.
  9. Nowych parafian, to znaczy tych, którzy zamieszkali w parafii od czasu kolędy informujemy, że należy dokonać zgłoszenia do parafii. Formularz można pobrać w kancelarii parafialnej.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.