Intencje mszalne od 20 do 26 Marca 2023 roku.

Poniedziałek – 20 – Św. Józefa – II D Rekolekcji W.

Godz. 9oo Kon1/ Mariannę Stanisława Błaszczyk, Karola Anielę Władysława Filipczak, Tomasza Zarębskiego Stefana Kwaśniewskiego, Krystynę Sobieraj, Józefa Moćko, Bożenę Józefa Kubiec, Antoninę Grzywa, ++z rodziny – rodzina.

2/ +Greg. +Stefanię Piotrowską.

3/ ++ Siostry Koła Róż. Franciszki Grzegolec, oraz o Bł Boże, zdrowie, Opiekę Matki Naj dla wszystkich Sióstr Tego Koła i ich rodzin.

Godz. 11oo Kon1/+Mariannę Edwarda Pakułów, brata Andrzeja Pakułę – zam córka Dorota z rodziną.

2/ +Ks. Prob. Edwarda Kupisa – zam. Koło Różańcowe Teresy Mikołajczyk.

Godz. 16ooKon1/ +Mariannę Tomasza Antoninę Michała Mariannę, Mariannę Siarków, Krzysztofa Komisarczyka, Anielę Jacka Stanisława Galerów, Grzegorza Musiał, Michała Cedro – z. rodzina.

2/ W 5 r śmierci Andrzeja Bielata, Krzysztofa Stanisława Mariannę Pawła Bielatów, Albina Kędziorę, Annę Jadwigę Józefa Bentkowskich, Karola Mikołajczyka, Leokadię Władysława Mochockich, Andrzeja Krzyśka, ++Szczepańczyków. – zam. R. Mochockich.

Godz. 173o Kon1/ +Stanisława Klimka – z int. brata Władysława z rodziną.

2/ +Józefa Franciszka Antoninę Antoniego Siarek, Mariannę Stanisława Cedzyńskich – zam. rodzina.

Wtorek – 21-  III D Rekolekcji.

Godz. 9oo Kon1/ +Józefę Anielę Józefa Grzegolec, Stanisławę Józefa Krawczyków, ++Dusze w Czyśćcu Cierpiące – zam. rodzina.

2/  Ks. Stanisława Malinowskiego – z int. Koła Różańcowego Heleny Kraj.

Godz. 11oo Kon1/ +Greg. +Stefanię Piotrowską.

2/ Dziękczynna w 88 r Urodzin Czesława Sobieraja– z prośbą o Potrzebne łaski i Pomoc w dalszym życiu, zdrowie, Opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy – zam. rodzina.

Godz. 14oo Pogrzeb Śp. Danuty Białogońskiej z Górna.

Godz. 16oo ++ rodziców Stanisława i Antoninę Sobieraj, oraz Eugeniusza Stanisława Mariannę Helenę  – zam. Józef.

Godz. 173oKon1/ +Katarzynę Pedrycz, w rocz. Śmierci, oraz Józefa Władysława Pedrycz, Zofię Kaleta.

2/ +Michała Cedro – z int. Prac. Domu Studenta „Mimoza”.

Środa – 22

Godz. 7oo Kon1/ +Greg. Stefanię Piotrowską.

2/ +Stanisława Klimka – z int. R. Grzegolców.

Godz.17oo Kon.1/ +Józefa Dybkę z okazji Imienin.

2/ +Weronikę Tadeusza Bakalarz, Franciszka Mazurczaka.

Czwartek – 23

Godz. 7oo Kon1/ +Rafała Kraj – z int. szwagierki Beaty z rodziną.

2/ +Ks. Prob. Edwarda Kupisa – z int.  Koła Różańcowego Barbary Sobieraj.

Godz. 17oo Kon1/ +Anielę Józefa Tomasza Wójcików, Stefanię Józefa Jamrożków – zam. Krystyna Tosnowiec.

2/ +Greg. +Stefanię Piotrowską.

Godz. 173o Kon1/ +Stanisława Synowca – z int. R. Kobyłeckich.

2/ +Michała Cedro – z int. Haliny i Bogusława Wzorek

Piątek – 24

Godz. 7oo Kon1/ +Stanisławę Bednarską – z int. Ucz. Pogrzebu.

2/ +Greg. +Stefanię Piotrowską.

Godz. 17oo DROGA KRZYŻOWA.

Godz. 173o Kon1/ +Mariannę Stąporek, w 22 r śm, Stanisława Stąporka, Antoninę  Antoniego Siarków, Władysława Olejarczyka,

2/ +Michała Cedro – z int. R. Harabin.

Sobota – 25

Godz. 7oo Kon1/ +Greg. +Stefanię Piotrowską

2/ + W rocz. Śmierci Mariana, oraz Zbigniewa Stanisława Anielę Jana Siarków, Mariannę Stanisława Józefa Henryka Krajów, ++Szramskich, ++Kuśmidrów.

Godz. 17oo +Kon1/ +Stanisławę Bąk, w rocz. Śmierci , oraz Antoniego Bąk, Ryszarda Wojciecha Błaszczyków, Jana Kozieł.

2/ Dziękczynna w 15 rocznicę ślubu Moniki i Tadeusza Krzysiek – z prośbą o Potrzebne łaski i Pomoc w dalszym życiu, zdrowie, Opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy – zam. małżonkowie.

V Niedziela Wielkiego Postu– 26 III 2023 rok.

Godz. 8oo Kon1/+Franciszkę Józefa Andrzeja Mariannę Błaszczyk, Ewę Józefa Łukasza Mariana Eugeniusza Anioł, Halinę Kita, Helenę Boruń – zam. rodzina.

2/ + Mariannę Franciszka Jakuba Mariannę Antoniego Filipczaków, Mariannę Stanisława Mazurczaków – zam. c. Helena.

Godz. 10oo Kon1/ W rocz. Śmierci Józefa Helenę Mazurów, Pawła Krzysztofa Andrzeja Mariannę Stanisława Bielatów, Annę Jadwigę Józefa Bentkowskich, Henryka Wójcika Karola Mikołajczyka – zam. rodzina.

2/ +Greg. +Stefanię Piotrowską.

Godz. 12oo Kon1/ Za Parafian.

2/ Dziękczynna w 69 rocznicę Urodzin żony Teresy Mika – z prośbą o Potrzebne łaski i Pomoc w dalszym życiu, zdrowie, Opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy – zam. mąż z dziećmi i wnukami.

Godz. 16oo Kon1/ Dziękczynna w 60 r Ur. Męża Józefa – z prośbą o zdrowie, Bł Boże, Opiekę Matki Bożej i Św. Patrona – zam. żona z dziećmi.

2/ +Krystynę Sobieraj, Karola Filipczaka, ++Sobierajów, ++Błoniarzy – zam. syn Tomasz z rodziną.