I Komunia Święta [INFO]

OGŁOSZENIA DLA RODZICÓW DZIECI PRZYSTĘPUJĄCYCH
DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ

1. W dzień Komunii 14 maja 2017 r., godz. 11.00, proszę przyjechać ok. 09.45, pan kamerzysta będzie robił zdjęcia dla chętnych rodzin.
  2. Próba przed I Komunią Św. dla wszystkich dzieci odbędzie się w piątek 12.05.2017r. o godz. 19.00. Zapraszam.
  3. Słów Kilka do Liturgii: Proszę głośno i wyraźnie powtarzać za księdzem modlitwę błogosławieństwa. Proszę aby nie wchodzić obok dzieci do Kościoła w trakcie procesji na wejście. Rodzice i rodzeństwo dzieci do I Komunii Św. zajmują ławki które będą zarezerwowane za dziećmi. Osoby które wykonują jakieś czynności w trakcie liturgii czyli: mówią lub czytają proszę oto aby w dniu komunii, ale odpowiednio wcześniej zorientowały się gdzie znajdują się potrzebne teksty.W trakcie liturgii nikt nie może obok dzieci chodzić z aparatem, kamerą!!!
  4. Do sprzątania Kościoła zapraszam mamy dzieci do I Komunii św. w sobotę   13.05.2017, na godz. 09.00.Proszę zabrać sprzęt do pracy (szczotki, wiaderka, mopy, zmiotki, ściereczki, płyn, pronto do mebli, itp. środki czystości.
  5. Do zawieszania „korony” i innych ozdób zapraszam chętnych ojców w piątek 12 Maja 2016 r., na godz. 16.00. Proszę zabrać narzędzia, drut itp.
  6. Do sprzątania terenu wokół Kościoła i plebanii, zapraszam wszystkich ojców Dzieci przystępujących do I Komunii św.,w dniu 8 i 9 maja 2017 r.(poniedziałek oraz wtorek), na godz. 16.00.Zapraszam też w Piątek na godz. 16.00. Proszę zabrać potrzebny sprzęt do koszenia, grabienia, zmiatania i pojazd do zabrania trawy (jeśli Ktoś z rodziców nie może przyjść,  mogą przyjść domownicy).
  7. Spowiedź dla dzieci i rodziców:
  8. w dniu 10 maja 2017 r. (Środa) od godz. 17.00 klasa III A,
  9. w dniu 11 maja 2017 r. (Czwartek) od godz. 17.00 klasa III B,
  10. Przypominam Pielgrzymka po Komunii odbędzie się w dniu 20 maj 2017 r., (sobota) obejmuje ona Kalwarię Zebrzydowską – Kraków.
  11. Odebranie obrazków planowane jest na 15 maja 2017 r. (poniedziałek) po Mszy św. w „Białym Tygodniu”.