11 – 17 czerwca

Poniedziałek – 11  czerwca, wspomnienie św. Barnaby-Apostoła
7.00  1) O Boże błogosławieństwo dla żyjących braci i ich rodzin oraz o miłosierdzie dla zmarłych z Koła Różańcowego Ryszarda Szczepańczyka.

18.00 1) + Antoninę, Stefana, Jana Dąbrowskich; Stefanię, Jana, Tadeusza, Stanisława Agatowskich – zamówiła rodzina.

Wtorek – 12 czerwca
7.00
  1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata pracy dla Boga, Kościoła i ludzi.

18.00 1) + Janinę, Jana, Stanisława, Jana, Mariana Papisów; Kazimierza, Józefę, Michała, Władysławę; Czesława Nogalskich; Józefa Kota; Ignacego, Mariannę Filipczaków’ zmarłych z rodziny Papisów
i Nogalskich – zamówiła Józefa Papis.
          2) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla rodzin i o szczęśliwe zbiory
z racji poświęcenia pól: Górno Parcele.

Środa – 13 czerwca, wspomnienie św. Antoniego z Padwy
7.00
  1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla braci i ich rodzin z Koła Różańcowego Mariana Suleja.

Nabożeństwo fatimskie z procesją
18.00 1)
Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, o odwrócenie wszelkich nieszczęść, szczęśliwe zbiory z racji poświęcenia pól – od rodziny Dziekańskich do rodziny Sobczyków.
          2) W dniu imienin zmarłej Antoniny; + Mariana, Marianny, Tomasza, Michała Siarków; Krzysztofa, Antoninę, Antoniego, Władysława, Mariana Komisarczyków; Józefa, Antoniego Grzegolców – zamówiła rodzina.

Czwartek –  14 czerwca, wspomnienie bł. Michała Kozala
7.00
  1) + Władysława Kubca – zamówiła rodzina.

18.00 1) + Antoninę, Andrzeja Białogońskich; Stanisława, Mariannę Nogalskich – zamówiła Ewa Białogońska.
          2) Za zmarłe siostry z Koła Różańcowego Marii Borek.

Piątek –  15 czerwca, wspomnienie bł. Jolanty
7.00
  1) Za zmarłe siostry oraz zmarłych z ich rodzin z Koła Różańcowego Jadwigi Grzegolec.

18.00 1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wszelkie łaski na dalsze lata życia
i pracy dla pani Jolanty Gawęckiej oraz Jolanty Domagały w dniu imienin – zamówili rodzice i dzieci
          2) W rocznicę śmierci + Józefa Chrabąszcza; Franciszka Borka; Czesława Spierzaka; zmarłych
z rodziny Stępniów – zamówiła rodzina.

Sobota – 16 czerwca
7.00  1) Za zmarłych braci i zmarłych z ich rodzin z Koła Różańcowego Mariana Suleja.

18.00 1) W rocznicę urodzin zmarłego Jana; + Grzegorza, Łukasza Siciarskich – zamówiła rodzina Siciarskich.
          2) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla sióstr i ich rodzin – zamówiło Koło Różańcowe Jadwigi Grzegolec.
         3) W intencji Papieża Franciszka oraz Radia Maryja i TV Trwam, Koła Przyjaciół i ofiarodawców naszej parafii za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Niedziela –  17 czerwca, XI Niedziela Zwykła

8.00
   1) Dziękczynna w 3 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Pauliny i Leszka Sobczyków; 2 rocznicę urodzin wnuczka Antoniego, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówili rodzice.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00  1) + Stanisława, Józefę Krawczyków; Jana, Mariannę, Stanisława, Krystynę Grzegolców – zamówiła rodzina.