16 – 22 października

Poniedziałek – 16 października, wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
7.00
  1) + Władysława Mataninę (30 dzień pogrzebu) – zamówili uczestnicy pogrzebu.

14.00  Msza św. pogrzebowa:  + Adama Cedzyńskiego.

17.00  1) W 4 rocznicę urodzin Kacperka Jamrożka. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia – zamówiła rodzina Krzyśków.

2) W intencji Ojca św. Framciszka, Radia Maryja i Telewizji Trwam (za wstawiennictwem św. Jana Pawła II) – zamówiło Koło Przyjaciół Radia Maryja i ofiarodawcy naszej Parafii.

Wtorek – 17 października, wspomnienie św. Ignacego z Antiochii
7.00
  1) + Stanisława Pabisa – zamówiła chrzestna Czesława z rodziną.

17.00  1)  Dziękczynna w 14 rocznicę urodzin Konrada Grzywy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia z rodzicami i całą rodziną – zamówili Rodzice.

2) + Józefa, Zofię, Mariana, Stanisława, Tadeusza, Ewę, Mieczysława, Barbarę Pyszczyńskich; Michała, Natalię Frąk – zamówiła Maria Frąk.

Środa – 18 października, święto św. Łukasza, Ewangelisty
7.00  1) + Stanisława Pabisa – zamówiła Grażyna, Zygmunt Pióro z rodziną.

17.00  1) + Jana, Anielę, Władysława, Mariana Siarków; Józefa, Ewę Aniołów; Mariannę Błaszczyk; Czesława Krzyśka – zamówiła Stanisława Anioł.

2) W 1 rocznicę śmierci + Stanisława Krawczyka; zmarłych z rodziny Krawczyków, Zielonków, Grzegolców – zamówiła rodzina.

Czwartek – 19 października
7.00
  1) + Anielę, Stanisława, Teresę Dudzików; Antoniego Siarka; Antoninę Dudzik; Franciszka Mazurczaka; zmarłych z rodziny Białogońskich, Stąporów – zamówiła Rodzina.

17.00  1) + Walentynę, Bogusława Piotrowskich; Henrykę Kaleta – zamówiła rodzina.

2) + Jana, Janinę, Stanisława, Jana, Mariana  Papisów; Kazimierza, Józefę, Michała, Władysława, Czesława Nogalskich; Ignacego, Mariannę Filipczaków, Józefa Kota – zamówiła Józefa Papis.

Piątek – 20 października, wspomnienie św. Jana Kantego
7.00 1) + Stanisława Pabisa – zamówiły rodziny z Porąbek.

17.00  1) Dziękczynna w 5 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Pauliny i Michała Wronów,
z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówili Rodzice.

2) + Edwarda Brzyśkiewicza – zamówiła żona z dziećmi.

Sobota – 21 października,
7.00
 1) W 6 rocznicę śmierci + Tadeusza, 19 rocznicę śmierci + Mirosława, Stanisława Rubaków; zmarłych z rodziny Rubaków  – zamówiła rodzina.

17.00  1) Dziękczynna w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Kingi i Mirosława Mikołajczyków, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówili małżonkowie.

2)  W 6 rocznicę śmierci + Łukasza Kowalickiego – zamówiła rodzina.

Niedziela – 22 października XXIX  Niedziela Zwykła
                    Dzień Seminaryjny
8.00
1)  Krystynę, Stanisława Grzegolców; Jana, Annę, Władysława, Tadeusza, Henryka, Czesława Kobyleckich; Jana, Marię Grzegolców; Stanisława Krawczyka – zamówiła rodzina.

11.00 1) Dziękczynna: Jubileusz 50 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa małżonków z terenu Gminy Górno – zamówił Wójt i Urząd Gminy w Górnie.

16.00  1) Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Tymona Bielata, z prośbą o Bożę błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia na dalsze lata życia z rodzicami i całą rodziną –zamówili Rodzice.