13 – 19 sierpnia

Poniedziałek – 13 sierpnia, wspomnienie NMP Kalwaryjskiej
7.00  1) + Zofię, Stanisława Zychów; Andrzeja, Annę Kuzków – zamówiła Stefania Piotrowska.

18.00 1)
Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie łaski na dalsze lata życia – zamówili rodzice.
          2) + Janię Borek – zamówiła Helena i Lesław Borek.

Wtorek – 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego
7.00
  1)  W rocznicę śmierci + Stefana, Janinę Jończyk; Piotra, Czesława Białogońskich; Zbigniewa Milcarza; Krzysztofa Fąfarę; Mariannę, Józefa Grzegolców; Mariannę, Józefa Jończyk; Agnieszkę, Stanisława Piwowar – zamówiła Wiesława Białogońska.

18.00 1)
W rocznicę śmierci + Antoniego; Mariannę, Bogumiła Pedryczów; Barbarę, Stanisława Strząbałów – zamówiła rodzina.
          2) + Jana Nogalskiego – zamówiła rodzina  Bodziony i Krupa.

Środa– 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP  (Matki Bożej Zielnej)
8.00
   1) W rocznicę śmierci + Józefa Mazurczaka – zamówiła Aniela Mazurczak.

10.00  1) Dziękczynna w 47 rocznicę  zawarcia sakramentu małżeństwa Krystyny i Stefana Mochockich; w 10 rocznicę urodzin wnuczki Marii w podziękowaniu za dotychczasową opiekę Matki Bożej z prośbą
o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla małżonków, dzieci, wnuków i całej rodziny – zamówiła rodzina Mochockich.

18.00  1) + Stanisława, Piotra, Józefa Pedryczów; Michała, Mariannę Wróblewskich; Jarosława Kocińskiego; Mariana Błaszczyka – zamówiła Małgorzata Błaszczyk.

Czwartek  – 16 sierpnia, wspomnienie św. Stefana Węgierskiego
7.00
  1)  W rocznicę śmierci + Marka, Grzegorza, Mariannę, Józefa, Władysława, Stanisława Sobierajów – zamówiła Mirosława Sobieraj.

18.00 1)
W rocznicę śmierci + Mieczysława Grzywy; zmarłych z rodziny Grzywów, Sitków, Baranów – zamówiła rodzina.
          2) + Janinę Borek – zamówił wnuczek Dawid z rodziną.
          3)W intencji Papieża Franciszka, Radia Maryja, TV Trwam; Koła Przyjaciół i ofiarodawców
z naszej Parafii.

Piątek –  17 sierpnia, wspomnienie św. Jacka

7.00
  1) + Krzysztofa Cupriana – zamówił Józef Moćko.

18.00 1)
W rocznicę śmierci + Stanisława, Józefa, Antoninę Filipczaków; Ignacego, Antoninę Borek – zamówiła Stanisława Filipczak.
         2) + Jana Nogalskiego – zamówił Marian Rubak z rodziną.

Sobota–  18 sierpnia
7.00
  1)  + Antoninę, Tomasza, Michała, Mariana, Mariannę Siarków; Krzysztofa Komisarczyka; Józefę, Antoniego Grzegolców – zamówiła rodzina.

18.00 1) Dziękczynna w 5 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Justyny i Jacka, w 30 rocznicę urodzin Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówili rodzice.
         2) + Janinę Borek – zamówiło Koło Różańcowe Marii Borek.

Niedziela – 19 sierpnia, XX Niedziela Zwykła
8.00
   1) Dziękczynna w rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Doroty i Ryszarda Szczepańczyków, w 16 rocznicę urodzin syna Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia dla całej rodziny – zamówiła rodzina Szczepańczyków.

11.00  1) W intencji Parafian. Msza dziękczynna z racji Dożynek Gminnych Gminy Górno.

16.00  1) + Edwarda Brzyśkiewicza – zamówiła żona z dziećmi.