19 – 25 lutego 2018r.

Poniedziałek – 19 lutego
7.00  1) + Jana Nogalskiego – zamówili członkowie Stowarzyszenia Ziemi Świętokrzyskiej „Warkocz” z Krajna.

16.00 1) + Mariannę, Franciszka, Grzegorza Sulejów; Andrzeja Morawskiego; Piotra, Czesława Białogońskich; Stanisławę, Stanisława Tutajów – zamówił Józef Tutaj.

Wtorek – 20 lutego
7.00
  1) + Jana Nogalskiego – zamówili Pracownicy  Chemiplastika (koleżanki i koledzy córki Marii).

16.00 1) Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Aleksandry Dybka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej; łaskę zdrowia i wszelkie łaski w dalszym życiu z rodzicami i całą rodziną – zamówiła babcia.

Środa – 21 lutego
7.00
  1) W rocznicę śmierci + Marii Wolna; + Stanisławę, Józefa, Annę, Antoniego Grzegolców; Mariannę, Jakuba Filipczaków; Zofię, Józefa, Romana Krzyśków; Władysława Borka – zamówiła Weronika Krzysiek.

16.00 1) W 14 rocznicę śmierci + Marii Wolna; + Józefa, Antoniego, Jacka, Stanisławę Grzegolców; Jakuba, Antoniego, Jana, Mariannę Filipczaków – zamówił Stanisław Grzegolec.

Czwartek – 22 lutego; święto katedry św. Piotra Apostoła
7.00
  1) W rocznicę śmierci + Antoniego, Józefę Grzegolców; Tomasza, Antoninę, Michała, Mariana, Mariannę Siarków; Krzysztofa Komisarczyka – zamówiła rodzina.

16.00 1) W 30 dzień śmierci + Janiny Borek – zamówili uczestnicy pogrzebu.
          2) W rocznicę śmierci + Stanisława, Mariannę, Józefa Sobierajów; Teresę, Pawła Piotrowskich; Władysława Krzyśka – zamówiła rodzina.

Piątek – 23 lutego
7.00  1) W 2 rocznicę śmierci + Moniki Worotyńskiej; Genowefę, Antoniego Sławetów; Jana, Stanisławę, Józefa, Stanisława Dybków – zamówiła rodzina.

16.00 DROGA KRZYŻOWA
16.30 1)
W 3 rocznicę śmierci + Jadwigi Napieraj – zamówiła rodzina.

Sobota – 24 lutego
7.00  1) W 4 rocznicę śmierci + Zofii; + Józefa, Helenę Siarków – zamówił Józef Siarek.

16.00  1) W rocznicę śmierci +Zofii; + Bolesława Bielatów; zmarłych z rodziny Bielatów, Filipczaków – zamówiła córka.
          2) W 30 dzień od śmierci + Stanisława Kałużę – intencja od uczestników pogrzebu.

Niedziela – 25 lutego
,   II Niedziela Wielkiego Postu
                                             Rekolekcje Parafialne
8.00
   1) Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin syna Filipa Mazurczaka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia z rodzicami, rodziną i bliskimi – zamówili rodzice.

10.15  DROGA RZYŻOWA

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00  GORZKIE ŻALE
16.30  1)
+ Józefa, Michała, Franciszkę Grzegolców; Stanisława, Elżbietę Więcławskich – zamówiła rodzina.