20 listopada – 26 listopada

Poniedziałek – 20 listopada, wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
7.00
  1) W rocznicę śmierci + Józefy, Józefa, Marii, Józefy Sobierajów; Władysława Szlufika – zamówiła Jadwiga Zarębska

16.00  1) + Anielę, Jana, Józefa, Stanisława, Roberta Mikołajczyków; Helenę, Antoniego Sobierajów; Weronikę Cedzyńską – zamówiła rodzina.

Wtorek – 21 listopada, wspomnienie Ofiarowania NMP
7.00
  1) + Adama, Ewę Strząbałów; Mariannę, Stanisława Kwiatkowskich; Anielę, Stefana Bejm; Franciszka Siarka; Edwarda Podwyszyńskiego; Mariana Grzegorczyka; Stanisława Ksyka– zamówiła rodzina Strząbałów.
         2) + Stanisława, Jana Dybkę; Władysława Ksela; Monikę Worotyńską – zamówiła Genowefa Anioł.

16.00  1) W 6 rocznicę śmierci Jadwigi; Michała, Franciszkę Strząbałów – zamówiła rodzina.
           2) + Marię, Józefa, Janusza Kosiba.

Środa – 22 listopada, wspomnienie św. Cecylii

7.00
  1) + Mariannę, Stanisława, Jana Sulejów; zmarłych z rodziny Sulejów, Białków – zamówiła rodzina.

16.00  1) Intencja dziękczynna ku czci św. Cecylii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla wszystkich zaangażowanych w śpiew i muzykę kościelną – zamówił Wójt Gminy Górno, Gminny Ośrodek Kultury, Zespół „Górnianecki”.
           2) + Edwarda Brzyśkiewicza – zamówiła żona z dziećmi.

Czwartek – 23 listopada
7.00  1) W 22 rocznicę urodzin Pauliny Grzegolec, 18 rocznicę urodzin syna Rajmunda Grzegolca.
Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata życia z rodzicami
i rodziną – zamówiła rodzina.

16.00  1) + Stanisława Pabisa – zamówił Rafał z rodziną.
           2) + Katarzynę Bera – zamówiła matka.

Piątek – 24 listopada, wspomnienie Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
7.00  1) + Józefa, Antoninę, Michała, Antoninę, Mariannę, Mariana, Tomasza Siarków; Krzysztofa Komisarczyka; Marka Daszyńskiego – zamówiła rodzina.

16.00  1) W 3 rocznicę śmierci Stanisława Mataninę – zamówiła żona.
           2) Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin mamy Jadwigi, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie łaski na dalsze lata życia z całą rodziną – zamówiły dzieci z rodzinami.

Sobota – 25 listopada

7.00
 1) + Antoninę Kaleta – zamówiło Kółko Różańcowe Stefanii Piotrowskiej.

16.00  1) Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Elżbiety Łukawskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego na dalsze lata z rodzicami i całą rodziną – zamówili rodzice z siostrami.
           2) +
Stanisława Pabisa – zamówiła Justyna z rodziną.

Niedziela – 26  listopada, Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
8.00
 1) + Katarzynę Bera – zamówił brat z rodziną.

11.00 1) W intencji Parafian.

16.00 1) + Stanisławę Brożyna – zamówiła rodzina Kołomańskich.