23 – 29 kwietniach

Poniedziałek – 23 kwietnia, Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona  Polski.
7.00  1) W rocznicę śmierci + Stanisława Papisa – zamówił Józef Papis.

17.00 1) W 13 rocznicę śmierci + Anny, Franciszka, Stanisława, Józefa Toporków; Franciszkę Michała, Jadwigę Strząbałów; Leszka Krawczyka – zamówiła rodzina Strząbałów.

Wtorek – 24 kwietnia
7.00
  1) W 8 rocznicę śmierci + Sławomira, Stanisława Krawczyków; zmarłych z rodziny Krawczyków – zamówiła Anna Krawczyk.

17.00 1) + Jana, Anielę, Józefa, Stanisława, Roberta Mikołajczyków; Helenę, Antoniego Sobierajów; Weronikę Cedzyńską – zamówiła rodzina.
         2) + Jana Nogalskiego – zamówiła chrześnica Danuta Zarębska.

Środa – 25 kwietnia, święto św. Marka, Ewangelisty
7.00
  1) + Stanisława Kałużę – zamówił syn Marek.

17.00 1) O Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla Kacpra Gruszczyńskiego
 w 18 rocznicę urodzin.
         2) + Antoniego, Józefę Borek; Antoninę Grzywa; Adama, Franciszka Cedzyńskich; Czesławę, Daniela Nizor – zamówiła Danuta Pindral.

Czwartek –  26 kwietnia
7.00
  1) + Stanisława Kałużę – zamówił syn Paweł z rodziną.

17.00 1)  Dziękczynna w 19 rocznicę urodzin Anny z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, pomyślne zdane egzaminu dojrzałości, zdrowie i wszelkie łaski na dalsze lata życia z rodzicami i całą rodziną – zamówiła rodzina.
         2) W rocznicę śmierci + Czesławy i Jakuba Stępniów; Zofię Górecką– zamówiła rodzina.

Piątek –  27 kwietnia
7.00
  1) + Franciszka, Agnieszkę, Józefa, Tadeusza, Stanisława Piotrowskich – zamówiła Stefania Piotrowska.

17.00 1) + Juliana, Janinę Zielonków – zamówiła rodzina.
         2) W 30 dzień śmierci + Józefa Sobieraja – intencja od uczestników pogrzebu.

Sobota – 28 kwietnia
7.00
  1) + Franciszka, Katarzynę, Józefa Strząbałów – zamówiła rodzina Strząbałów.

17.00 1) Dziękczynna w 25 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Agnieszki i Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia i wszelkie łaski na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówili małżonkowie.
         2) + Franciszka, Katarzynę Strząbałów; Stanisława, Stanisławę, Józefa, Józefę, Małgorzatę Murawskich; Franciszka, Ewę Dudziców – zamówiła Weronika Murawska.

Niedziela –  29 kwietnia, IV Niedziela Wielkanocna

8.00
   1) Dziękczynna w I rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Emilii i Mateusza Iwanów z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski od Boga na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówili rodzice i rodzeństwo.

11.00  1) W intencji Parafian.

16.00  1) Dziękczynna w 24 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa Doroty i Dariusza Kot z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie łaski na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego – zamówiła rodzina.
           2) + Stanisława, Zofię, Bronisława, Jerzego, Stefana, Mirosława Ozgów; Józefa, Władysława, Franciszkę Rachwalskich; Eugeniusza Pabisa; Czesława Stępnika – zamówiła rodzina.